× به گفتگوی مایکلی خوش آمدید

زمان سرانجام فرا رسید
برای یک گردهمایی
برای آشنایی بیشتر
و برای ارزش نهادن به میراث مایکل جکسون

سؤال خاطرات تاتيانا تامبزن از the way you make me feel

13 مارس 2013 16:55 #30983 توسط bahareh
آخی پس تاتیانا اینه
من تازه چند روزه از جریانش با خبر شدم بیچاره گناه داشت کاش مایکل یه فرصتی هم به این میداد
البته نمونه بارز یه دختر احمقه که با چندتا جمله احساساتی شد و زندگیشو خراب کرد
=((
كاربر(ان) زير تشكر كردند: kingmichael

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

13 مارس 2013 17:37 #30985 توسط kingmichael
واییییی !!!
کلا این تاپیکو فراموش کرده بودم ! :faranak:

خیلی ممنون بهاره که یادم انداختی :*

(قسمت دوم)

تاتيانا ميگويد: بعد از فيلم برداري يكي از صحنه ها، مشغول استراحت بوديم. مايكل به دو پرنده كه بر روي لب پنجره در بالاي سر ما مشغول عشق بازي بودند اشاره كرد و گفت نگاه كن و خودش مشغول تماشا شد.... من دست پاچه شدم و خجالت كشيدم و رنگم سرخ شد.

بعد از اجراي مشترك آهنگ بر روي صحنه در تور بد: وقتي مايكل كلاهش را پرت كرد من در هوا گرفتمش و به سمت مسير خروجي صحنه رفتم. در همان حالم فرياد زدم: ”مايكل دوستت دارم“ فكر ميكنم خودم را لو دادم كه من هم يكي از طرفدارانش هستم... فكر ميكنم صدايم را در بين هياهوي جمعيت شنيد چون لبخند زد.

جو، پدر مايكل گفته بود كه تاتياتا شريك زندگي مايكل است و آنها يك روح هستند در دو بدن.

اولين تجربه ي تبلويدي به قول خودش: در يك مصاحبه گفتم كه اجرا با مايكل را دوست دارم. چيزي كه چاپ شد اين بود: من مايكل را دوست دارم.

بعد از بوسه بر روي صحنه: نميتوانستم باور كنم كه تبلويد ها چيزي در مورد اين اتفاق ننوشتند! اين ماجرا ها خوراك آنها بود! ميكو براندو آنشب از من عذر خواهي كرد و از من خواست قبل از پروازم به او تلفن كنم.

چرا از اين ايده كه بعد از اين همه سال با مايكل صحبت كنم استقبال ميكنم؟ ميخواهم بدانم آنشب چه اتفاقي افتاد و چرا من را از تور اخراج كردند. ميخواهم اين فرصت گفتگو با او را داشته باشم تا بعد از سالها بتوانم با اين مسئله كنار بيايم و به آرامش برسم.

به من گفته شد كه اگر مايكل عاشق تو شود و بخواهد با تو ازدواج كند، ديلو (مدير اجرايي مايكل در آن زمان) از اينكه ديگر نزديكترين فرد به مايكل نخواهد بود و به طبع ارزش و اعتبارش كاهش خواهد يافت، نگران خواهد شد.

كاترين مادر مايكل، مادر شوهر فوق العاده اي ميشد. او هميشه برخورد نرم و مهرباني با تاتيانا داشت و به نظر ميرسيد جانب او را دارد.

بعد از بوسه ي مايكل و تاتيانا بر روي صحنه، از تاتيانا در يك مصاحبه ي تلويزيوني در مورد رابطه اش با مايكل سوال شد. تاتيانا گفت كه مايكل هيچگاه مستقيما عشقش را نزد او اعتراف نكرده بود اما هميشه از افراد نزديك به مايكل و مخصوصا مادرش ميشنيد كه مايكل حقيقتا به او دلباخته است. در همين مصاحبه كاترين جكسون در طي يك تماس تلفني حرفهاي او را تاييد كرد و گفت كه مايكل شخصا به او گفته بود كه عاشق تاتيانا است.

ظاهرا افرادي كه در اين مصاحبه تاتيانا را سوال پيچ ميكردند، اعتقادي به حرفهاي او نداشتند. يكي از آنها ميگويد: مايكل تا به حال با هيچ زني رابطه جنسي نداشته است.

فردي كه كتاب خاطرات تاتيانا را همراه با وي به نگارش در آورده است در كتاب از تاتيانا ميپرسد (كتاب به شكل سوال و جواب است): فكر نمي كنيد ممكن باشد كه مادر مايكل تنها براي اينكه باور كند پسرش بالاخره عاشق يك زن شده است، تاييد كرده بود كه مايكل عاشق شما شده است؟ و يا اينكه آيا ممكن است مادر مايكل تنها براي دفاع از پسرش در برابر اين ادعا كه همجنس باز است، عشق او به شما را تاييد كرده باشد؟

تاتيانا ميگويد: عشق و اعتقادم به مايكل، به من براي پيشرفت و فعاليت قدرت و اراده بخشيد.

تاتيانا ميگويد: من هيچگاه بابت عشق و حمايتم از مايكل تاسف نخواهم خورد. گرچه آروز داشتم كه اي كاش او پاسخم را ميداد.

در مورد ادعاها و اتهامات عليه مايكل: من احساس ميكنم كه او به عشق، حمايت و از همه مهمتر كمك نياز دارد. من ميدانم كه رسانه ها به چنين داستانهايي نياز دارند. اما ديگر كافيست!

مايكل تنها مردي بود كه كليد راه يابي به قلب من را داشت.
كاربر(ان) زير تشكر كردند: مایکلا, melisa

13 مارس 2013 19:25 #30987 توسط bahareh
خواهش میکنم کینگ مایکل
منم ممنونم بخاطر قسمت دوم

13 مارس 2013 19:37 #30989 توسط melisa
چه دختر رويايي بوده چقدر رمانتيك...چه توهماتي..خداييش اگر يكي از ما دختراي اين وب به جاي او بوديم همين احساس پيدا ميكرديم..
دروغ ميگم دخترااااااااااا؟يك صدم ثانيه خودتون جاي اون بذارين

14 مارس 2013 01:56 #30991 توسط bahareh
ملیسا اتفاقا با اینکه من خیلی مایکلو دوست دارم ولی اگر جا این دختره بودم و مایکل التماسمو میکرد بیا تو یکی از کلیپهابازی کن قبول نمیکردم آخه اعتقاد دارم دخترایی که تو ویدءو موزیکها به عنوان مدل یا رقاص استفاده میشن پیش همه ارزششون در همون حد یه رقاصه است حتی پیش چشم خوانندش هم همینن
فکر میکنی چرا مایکل با تاتیانا ازدواج نکرد ؟ من احساس میکنم اونو در حد خودش نمیدید

14 مارس 2013 02:23 #30992 توسط bahareh
ملیسا اینم عکس پروفایلم

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

14 مارس 2013 19:15 #30998 توسط melisa

bahareh نوشته: ملیسا اینم عکس پروفایلم

الهي فدات ...خيلي ممنونم

20 مارس 2013 14:18 #31055 توسط کوچکترین طرفدار

bahareh نوشته: دخترایی که تو ویدءو موزیکها به عنوان مدل یا رقاص استفاده میشن پیش همه ارزششون در همون حد یه رقاصه است حتی پیش چشم خوانندش هم همینن
فکر میکنی چرا مایکل با تاتیانا ازدواج نکرد ؟ من احساس میکنم اونو در حد خودش نمیدید

عجب
یعنی ارزش هر کسی بر اساس نوع شغلش اندازه گیری میشه؟

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

20 مارس 2013 16:48 #31060 توسط bahareh

یعنی ارزش هرکس بر اساس نوع شغلش اندازه گیری میشه ؟

اینو از کجای حرفم میگید؟

20 مارس 2013 17:07 - 20 مارس 2013 17:08 #31061 توسط کوچکترین طرفدار

bahareh نوشته: اینو از کجای حرفم میگید؟

از اینجا:

bahareh نوشته: دخترایی که تو ویدءو موزیکها به عنوان مدل یا رقاص استفاده میشن پیش همه ارزششون در همون حد یه رقاصه است حتی پیش چشم خوانندش هم همینن

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

مایکل آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم...

مدیران انجمن: مایکلا

Please publish modules in offcanvas position.